Výroba -

Zdobení

Každý pilník má rukojeť, volnou plochu, kterou lze vyzdobit nebo použít k reklamním účelům. Na následujích řádcích si projdeme všechny naše možnosti.

Potisk
Nápisy, reklamní loga, jednoduché motivy – o vše se postará tampon tisk. Stačí dodat návrh a my zařídíme zbytek. Obvykle na pilníky tiskneme logo "Bohemia CRYSTAL" jako obecnou značku pro české sklo.
Swarovski
Dekorace od rakouské firmy Swarovski vypadá na skle prostě úžasně. Kamínky se lepí extrémně odolným bezbarvým lepidlem, vydrží opravdu hodně. Na výběr je celá paleta barev a vzorů. Pro příklady nahlédněte mezi produkty.
Nálepky
Používají se jako doplněk k předcházejícím typům zdobení, společně s kamínky dotvářejí celkový vzhled. Kulaté lesklé, nebo stříbrné nálepky lze použít i samostatně.
Malování
Zájem o malování roste s blížícími se vánočními svátky. Provadí se ručně a kvůli náročnosti je nutné objednávat s předstihem.

Malovaní

Swarovski

Potisk

Tampon tisk

Lepení kamínků

Připraveno na balení

Se zdobením máme mnohaleté bohaté zkušenosti, avšak fantanzii se meze nekladou – pilníky můžete zakoupit čiré či barevné a dozdobit si je podle vlastních představ. V praxi jsme už mnohokrát řešili neobvyklý požadavek na zdobení za účasti třetích firem, proto neváhejte a poraďte se s námi.