Obloukové skleněné pilníky

Co jsou obloukové skleněné pilníky?

Přišli jsme s jiným konceptem skleněného pilníku na nehty. Po obvodu se nachází zaoblená drážka k pilování nehtů. Narozdíl od klasického skleněného pilníku, který je plochý, obloukový je zakřivený tak, aby kopírovat tvar nehtu.

Jak se obloukový pilník používá?

Obloukový pilník má 3D rukojet z pryskyřice, za kterou se pohodlně drží. Stačí ho jen uchopit, umístit nehet do drážky a táhlými pohyby nehet zpilovat podle potřeby.

Brusná drážka skleněného obloukového pilníku na nehty

Díky drážce, která je zakřivená do obou směrů, se nehet přirozeně zaoblí a uzavře. Narozdíl od klasických skleněných pilníků na nehtu nevznikají plošky, nebo ostrá místa.

Skleněný pilník pro děti

Na základě obloukových pilníků jsme vyvinuli skleněný pilník i pro ty nejmenší, pro naše děti. Možná Vás napadne, že pomůcka ze skla do dětských rukou nepatří, ale rád bych to v následujících bodech vyvrátil.

Bezpečnost

Asi žádný rodič nechce, aby se jeho dítě poranilo o rozbitý skleněný pilník. Proto jsme skleněné jádro pilníku pro děti obalili do 3D fólie. Tahle sendvičová konstrukce společně s menšími rozměry zaručuje pilníku bezpečnost.

Design

Rozměry skleněného pilníku pro děti jsou uzpůsobeny menším dětským ručičkám. Pilník se snado drží a neklouže ani po namočení díky 3D fólii, která je lehce lepkavá.

Jednoduchost

Stáči nehet položit do drážky ve tvaru písmene U a táhlými pohyby pilovat. O vše ostatní se postará unikátní zaoblený tvar pilníku, který kopíruje přirozeně tvar nehtu.

Nejen pro děti

Pilníky pro děti mohou používat i jejich rodiče. Základem tu zůstavá pořád náš skleněný pilník, který funguje stejně skvěle jak pro nehty dětí tak i jejich rodičů.

Galerie obloukových skleněných pilníků

Vítejte ve velkoobchodě!

Oslovili Vás naše skleněné pilníky? Vlastníte malý krámek, nebo jste nákupčí větší společnosti? Nakupujte u nás za nejnižší velkoobchodní ceny!

VSTOUPIT

E-shop

Objednejte si skleněný pilník přímo od výrobce z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu fiflenka.cz

Kontakt

Zaujali Vás naše produkty, nebo služby? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

E-MAILinfo@obroba.cz
TELEFON+420 603 857 331
ADRESAObroba Technology s.r.o.
Sportovní 356
751 11 Radslavice
Česká republika