Skleněné pilníky na nehty jako reklamní a dárkové předměty

Každá firma hledá způsob, jak na sebe upozornit, nebo se jen jednou za čas připomenout. Někdy jsou potřeba velká reklamní gesta, jindy stačí drobný dárek. Taková káva po ránu z darovaného hrníčku, nebo šikovná klíčenka se dokáží skrytě připomínat den co den. Jejich reklamní sdělení se nám uloží hluboko do paměti a tam dřímá, než přijde jeho čas.

Skleněný pilník místo reklamní propisky
Skleněný pilník na nehty místo reklamní propisky

Hrníčky, propisky, trička, klíčenky, kalendáře, kšiltovky to vše se s úspěchem používá k reklamním účelům. Skleněný pilník tu působí dost exoticky a neobvykle, ale rád bych Vás přesvědčil o opaku. 

  • Skleněný pilník není drahý a můžete ho bez obav rozdat širšímu okolí zákazníků. I v levnějších variantách působí luxusním dojmem a jako dárek vždy potěší.
  • Skleněný pilník je funkční. A nejen to, jedná se dokonce o nejšetrnější způsob péče o nehty. Piluje jemně, netřepí a nikdy se neztupí.
  • Skleněný pilník se připomíná téměř každý den. Nehty rostou nepřetržitě a tak je potřeba se o ně náležitě a pravidelně starat.
  • Na skleněný pilník se tiskne jako na papír a to i barevně. Vaše reklamní sdělení se nemusí omezovat jen na rukojeť, ale lze potisknout i brusnou plochu. To je spousta místa k vyjádření.

Skleněné pilníky na nehty se nijak zvlášť neliší od ostatních běžně používaných reklamních produktů. Jejich slabinou a na druhou stranu i výhodou je, že cílí na ženské publikum, které spíše ocení drobný dárek pečující o jejich nehty.

Pokud Vás skleněné pilníky zaujali a chcete se dozvědět více, pošlete nám poptávku s Vaší představou, přiložte firemním logo, či slogan a my se postaráme o zbytek.

< | >

Vítejte ve velkoobchodě!

Oslovili Vás naše skleněné pilníky? Vlastníte malý krámek, nebo jste nákupčí větší společnosti? Nakupujte u nás za nejnižší velkoobchodní ceny!

VSTOUPIT

E-shop

Objednejte si skleněný pilník přímo od výrobce z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu fiflenka.cz

Kontakt

Zaujali Vás naše produkty, nebo služby? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

E-MAILinfo@obroba.cz
TELEFON+420 603 857 331
ADRESAObroba Technology s.r.o.
Sportovní 356
751 11 Radslavice
Česká republika