Skleněné pilníky na nehty jako suvenýry a upomínkové předměty

Slovo suvenýr pochází z francouzštiny a označuje pamět, nebo vzpomínku. Při pohledu na suvenýr by se nám měl vybavit příjemný zážitek, nebo událost, kterou jsme prožili. Proto si mnozí z nás vozí předměty z cest, ať už pro ně samé, nebo pro své přátelé, které nás vrací zpátky do minulosti na místo, které je pro nás z nějakého důvodu drahé.

Není divu, že se staly populární takzvané magnetky. Jakoby by bíle dveře lednice představovaly nepopsaný list zážitků a chuť ho popsat, nebo-li obložit lednici magnetkami, snad i nějak souvisela s chutí na jídlo. Možná potřeba cestovat, nebo prožívat patří mezi základní lidské tužby stejně jako potřeba jíst. Ne náhodou se stánky se suvenýry objevují právě vedle těch jídelních a podílí se nemalou měrou na celkovém obratu z turistického ruchu.

Česká republika, ve světě známá jako země skla, se nesmazatelně zapsala drobnou inovací do světa suvenýrů. Přibyl nový člen do rodiny, skleněný pilník. Česko každoročně opustí statisíce skleněných pilníku s motivem Pražského hradu, Orloje, nebo Karlova mostu. Skleněný pilník přestal sloužit jen jako pouhý nástroj k úpravě nehtů, ale dostal novou funkci. Vzpomínkovou.

Jako profesionálové v oblasti výroby a velkoobchodu se skleněnými pilníky jsme se stali spolehlivými dodavateli Pražských obchodů se suvenýry a rádi bychom nabídli naše služby i Vám. Skleněný pilník nemusí připomínat jen návštěvu konkrétního místa. Může symbolizovat akci, nebo událost. Na skleněný pilník tiskneme barevně po celé ploše. Rukojeťi pilníků zdobíme, nebo na ně lepíme 3D nálepky z plyskyřice. Koukněte a inspirujte se katalogem skleněných pilníků pro město Vídeň.

Katalog skleněných pilníků jako suvenýrů pro město Vídeň
Katalog skleněných pilníků jako suvenýrů pro město Vídeň

Pokud vlastníte krámek se suvenýry v turisticky zajímavé lokalitě a libí se Vám nápad se skleněnými pilníky. Neváhejte a kontaktujte nás! Zdarma pro Vás připravíme návrhy.

<

Vítejte ve velkoobchodě!

Oslovili Vás naše skleněné pilníky? Vlastníte malý krámek, nebo jste nákupčí větší společnosti? Nakupujte u nás za nejnižší velkoobchodní ceny!

VSTOUPIT

E-shop

Objednejte si skleněný pilník přímo od výrobce z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu fiflenka.cz

Kontakt

Zaujali Vás naše produkty, nebo služby? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

E-MAILinfo@obroba.cz
TELEFON+420 603 857 331
ADRESAObroba Technology s.r.o.
Sportovní 356
751 11 Radslavice
Česká republika