Skleněné pilníky na nehtyCo jsou skleněné pilníky?

Skleněné pilníky jsou podobné těm papírovým, nebo ocelovým, avšak jsou vyrobené ze speciálně ošetřeného skla. Brusný povrch skleněných pilníku vzniká leptáním a je výjimečně jemný a šetrný k přírodním nehtům. Nehty netřepí a pravidelným používáním je ošetřuje a zabraňuje jejich lámání.

Proč používat skleněné pilníky?

Zabraňují třepení a lámání nehtů

Klasické pilníky na nehty, jako jsou ocelové, nebo papírové, jsou příliš hrubé. Nehet se při pilování naruší a pak může dojít k třepení, či lámání. Brusná struktura našeho skleněného pilníku je jemná, nehet při pilování méně trpí. Pokud jsou Vaše nehty křehké, koupě skleněného pilníku Vám může pomoci.

Nikdy se neztupí

Sklenněný pilník vydrží výrazně déle jak papírový. Kvalitní skleněný pilník se nikdy neopořebí bežným používáním. Při správné péči bude vypada stále tak, jak když jste si ho donesli z obchodu.

Efektivní

Ostrá mikrostruktura brusné plochy dovoluje nehet pilovat rychle a jemně zároveň. Už nemusíte používat dva druhy pilníků, jeden na hrubé pilovaní a druhý na začištění. Všechno zvládnete jedním tahem, čím ušetříte spoustu času.

Antibakteriální

Narozdíl od papírových, které nesmí v žádném případě přijít do styku s vodou, skleněné pilníky můžete ve vodě umývat, vyplachovat a dokonce i sterilizovat. Udržovat pilník čístý je důležité, aby jste se vyhnuli připadnému mnnožení bakterií, což snižuje riziko infekce.

Galerie skleněných pilníků

Tipy na používání skleněných pilníků na nehty

Špička skleněho pilníků je užitečný pomocník při odstraňování špíny za nehty. Může však sloužit i jako zákeřná zbraň po vstupu na palubu letadla. Tak pro ty, co by rádi trávili let úpravou nehtů, máme skleněné pilníky se zaoblenými oběma konci.

Vítejte ve velkoobchodě!

Oslovili Vás naše skleněné pilníky? Vlastníte malý krámek, nebo jste nákupčí větší společnosti? Nakupujte u nás za nejnižší velkoobchodní ceny!

VSTOUPIT

E-shop

Objednejte si skleněný pilník přímo od výrobce z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu fiflenka.cz

Kontakt

Zaujali Vás naše produkty, nebo služby? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

E-MAILinfo@obroba.cz
TELEFON+420 603 857 331
ADRESAObroba Technology s.r.o.
Sportovní 356
751 11 Radslavice
Česká republika