Skleněné manikúrní tyčinky
Jak se používají skleněné manikúrní tyčinky?

Skleněné manikúrní tyčinky jsou multifunkční! Každý konec slouží k jinému účelu. Kulatá špička se používá k pilování a začistění míst, kam se skleněným pilníkem nedostanete. Druhému konci se říká zatlačovač nehtové kůžičky, nebo lidově kopýtko.

Manikůrní tyčinky ve sklenici
Skleněné manikúrní tyčinky

K čemu je zatlačovač nehtové kůžičky?

Nehtová kůžička je tenká vrstva kůže, nacházející se na hranici nehtu. Její hlavní funkcí je chránit nehet před bakteriemi, které by mohli způsobit infekci. Kůžička obvykle roste s nehtem nepravidelně, dělá ho kratším a nesymetrickým. A to je právě ta příležitost, kdy se hodí mít po ruce zatlačovač nehtové kůžičky, nebo-li kopýtko.

Kopýtko je hladká seříznutá strana manikúrní tyčinky, která se používá k zatlačování přečnívající nesymetricky vypadající nehtové kůžičky. Nehty potom působí zdravěji, jsou silnější a opticky delší.

Před použitím je dobré nehty namočit do teplé vody, aby změkly. Potom ručníkem vytřít do sucha. Nepřehánějte to se zatláčením, kůžička by vždy měla mírně přečnívat. Jak je uvedeno výše, slouží jako bariéra před vstupem bakterií.

Výhody skleněných manikúrních tyčinek

Multifunkční

Spičatý brusný konec se používá k pilování a začištění těžko dostupných partií. Druhý, hladký seřízlý konec, je určený k zatlačování nehtové kůžičky.

Antibakteriální

Manikůrní tyčinka je vyrobena ze speciálně ošetřeného skla. Sklo je neporézní a netvoří se v něm bakterie. Můžete ji dezinfikovat i sterilizovat.

Nikdy se neztupí

Skleněná manikúrní tyčinka se nikdy neopořebí bežným používáním. Při troše péče bude vypada stále tak, jak když jste si ji donesli z obchodu.

Galerie skleněných manikúrních tyčinek

Vítejte ve velkoobchodě!

Oslovili Vás naše skleněné pilníky? Vlastníte malý krámek, nebo jste nákupčí větší společnosti? Nakupujte u nás za nejnižší velkoobchodní ceny!

VSTOUPIT

E-shop

Objednejte si skleněný pilník přímo od výrobce z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu fiflenka.cz

Kontakt

Zaujali Vás naše produkty, nebo služby? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

E-MAILinfo@obroba.cz
TELEFON+420 603 857 331
ADRESAObroba Technology s.r.o.
Sportovní 356
751 11 Radslavice
Česká republika