Skleněné leštičky na nehty 2v1
Skleněný pilník a leštička na nehty 2v1

Švýcarský nůž mezi skleněnými pilníky na nehty. Matná strana skleněného pilníku nehet brousí a lesklá tečkovaná strana nehet leští. Pilník je vyrobený z takzvaného nano skla, díky kterému dosáhnete perfektního lesku bez chemie.

Jak se používá leštička na nehty?

Lesklá leštící plocha je tvořena pár desetin tlustou a velice trvanlivou vrstvou chromu, která nehet nádherně nablýská. Stačí jemně a pravidelnými tahy přejíždět po bříšku nehtu. Nehet bude vypadat jak nalakovaný až 14 dní a to vše bez škodlivé chemie.

Jak se používájí skleněné leštičky na nehty 2v1

Na co si dát pozor!

Pilovat nehty matnou stranou můžete podle libosti, ale časté používání leštičky může nehet ztenčit a v extrémních případech vést až k takzvaným papírovým nehtům. Každé leštění nehet z vrchu mírně oslabí a proto je nutné dát nehtu čas k regeneraci, než leštičku použijete znovu.

Výhody skleněných leštiček

Multifunkční 2v1

Už nepotřebujete celou řadu různý výrobku, s jedním drobným pilníkem si nehet opilujete i vyleštíte.

Nikdy se neztupí

Na rozdíl od leštících bloků, nebo kvádrů se nikdy neztupí. Jak leštící, tak i brusná plocha jsou vyrobeny z tak tvrdých materiálu (sklo, chrom), že při kontaktu s měkkým nehtem nedochází k žádnému opotřebení. Dáváme doživotní záruku na brusnou i leštící plochu!

Antibakteriální

Narozdíl od papírových leštících bloků, které nesmí v žádném případě přijít do styku s vodou, skleněné leštičky můžete ve vodě umívat, vyplachovat a dokonce i sterilizovat. Udržovat pilník čístý je důležité, aby jste se vyhnuli připadnému mnnožení bakterií, což snižuje riziko infekce.

Zabraňují třepení a lámání nehtů

Klasické pilníky na nehty, jako jsou ocelové, nebo papírové, jsou příliš hrubé. Nehet se při pilování naruší a pak může dojít k třepení, či lámání. Brusná struktura skleněné leštičky je jemná, nehet při pilování méně trpí. Pokud jsou Vaše nehty křehké, koupě skleněné leštičky Vám může pomoci.

Galerie skleněných leštiček

Tipy na používání skleněných leštiček

Máte poničené nehty od namáhavé práce na zahrádce? Zůstaly Vám zbytky laku na nehtech od posledního lakování? S tím vším si hravě poradíte s naší skleněnou leštičkou 2v1. Matnou stranou ošetříte a vytvarujete roztřepené nehty. Lesklá strana zbaví bříška nehtů jakýchkoli nečistot a krásně je rozzáří.

Vítejte ve velkoobchodě!

Oslovili Vás naše skleněné pilníky? Vlastníte malý krámek, nebo jste nákupčí větší společnosti? Nakupujte u nás za nejnižší velkoobchodní ceny!

VSTOUPIT

E-shop

Objednejte si skleněný pilník přímo od výrobce z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu fiflenka.cz

Kontakt

Zaujali Vás naše produkty, nebo služby? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

E-MAILinfo@obroba.cz
TELEFON+420 603 857 331
ADRESAObroba Technology s.r.o.
Sportovní 356
751 11 Radslavice
Česká republika