Skleněné pilníky na nohy


Jak odstranit tvrdou odumřelou kůži na patách nohou?

Mít vysušenou, rozpraskanou, nebo tvrdou kůži na nohách je bežná věc. Obzvláště, pokud nemáte sedavé zaměstnání a trávíte většinou svého času v pohybu. Tvrdá a rozpraskaná kůže se obvykle objevuje na stranách chodidel a mezi prsty. V postižené oblasti můžete pociťovat svědění napjatost, nebo dokonce bolest.

Tvrdá kůže na patách a skleněná škrabka
Odstraňte odumřelou kůži na patách noh skleněnou škrabkou

Naše skleněné škrabky na paty díky speciálně ošetřenému sklu jemně odstraňují odumřelou kůži i bolestivé mozoly. Druhá jemná strana škrabky naopak kůži začistí a zvláční. Škrabky můžete používat jak na sucho tak i pod vodou.

Proč používat skleněné škrabky na nohy?

Životnost

Na skleněné tělo škrabky není přilepeno žádné brusivo. Brusný povrch vzniká leptáním samotného skla. Díky tomu ze škrabky neodpadávají žádné částečky a nikdy se neztupí. Doživotní záruka na brusnou plochu!

Oboustrané

Jedna strana škrabky má hrubší texturu a slouží k pilování ztvrdlé kůže. Druhá strana je jemnější a používá se k finálnímu začištění a zjemnění. Vyzkoušejte obě dvě a zjistěte, která Vám více vyhovuje.

Antibakteriální

Skleněné škrabky na nohy by jste měli pravidelně po použití vymývat a dezinfikovat, zbavíte se tím ulpívajících zbytků kůže. Udržovat pilník čístý je důležité, aby jste se vyhnuli připadnému mnnožení bakterií, což snižuje riziko infekce.

Bezpečnost

Na rozdíl od jiných škrabek na trhu, které fungují jako dláto a mohou Vás poranit, naše škrabky tvrdou kůži vrstvu po vrstvě opatrně pilují. Jedná se o velice šetrnou metodu a už po prvním použití pocítíte výrazný rozdíl.

Galerie skleněných pilníků na nohy

Tipy na použití skleněné škrabky na nohy

Skleněnou škrabku vemte sebou do vany, či sprchy a nechte nohy chvíli odmočit. Potom použijte hrubší stranu škrabky a táhlými pohyby pilujte ztvrdlou kůži. Pravidlně škrabku vymývejte a pokračujte tak dlouho dokud nedosáhnete kýženého výsledku. Nakonec otočte na jemnou stranu škrabky, aby jste dosáhli hedvábného pocitu při doteku.

Vítejte ve velkoobchodě!

Oslovili Vás naše skleněné pilníky? Vlastníte malý krámek, nebo jste nákupčí větší společnosti? Nakupujte u nás za nejnižší velkoobchodní ceny!

VSTOUPIT

E-shop

Objednejte si skleněný pilník přímo od výrobce z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu fiflenka.cz

Kontakt

Zaujali Vás naše produkty, nebo služby? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

E-MAILinfo@obroba.cz
TELEFON+420 603 857 331
ADRESAObroba Technology s.r.o.
Sportovní 356
751 11 Radslavice
Česká republika