Bohemia Crystal – České skleněné pilníky na nehty a na nohy

Pokud jste někdy pátrali, která firma stojí za značkou českých skleněných pilníků Bohemia Crystal a na místo jedné jste narazili hned na celou řadu nejasných výrobců, či distributorů, rád bych Vám situaci přiblížil.

České sklářská výroba si ve světě oprávněně vydobyla obrovskou prestiž a její produkty jsou globálně označovány jako Bohemia Crystal, což v překladu neznamená nic jiného než české sklo. Není tedy divu, že se české skleněné pilníky po úspěšném vstupu na zahraniční trhy začali prodávat pod stejným označením hned od několika výrobců.

Dárkové sady se značkou Bohemia Crystal
Dárkové sady skleněných pilníků se snačkou Bohemia Crystal

Značka Bohemia Crystal nezastupuje žádného konkrétního výrobce, či dealera skleněných pilníků. Nelze si ji registrovat ani přisvojit. Měla by ale označovat zemi původu, Českou republiku. Na našich skleněných pilnících ji můžete nalézt také v kombinaci s našim firemním logem, diamantem.

Naše skleněné pilníky se díky mnohaletým zkušenostem a unikátní výrobní technologii staly zárukou kvality často pod označením Bohemia Crystal. Jako výrobci nevyrábíme jen pod svojí privátní značkou, ale poskytujeme naše služby, především výrobu a velkoobchod, i jiným subjektům na trhu.

Pokud se Vám naše skleněné pilníky líbí a rádi by jste s námi navázali spolupráci, neváhejte a kontaktujte nás.

< | >

Vítejte ve velkoobchodě!

Oslovili Vás naše skleněné pilníky? Vlastníte malý krámek, nebo jste nákupčí větší společnosti? Nakupujte u nás za nejnižší velkoobchodní ceny!

VSTOUPIT

E-shop

Objednejte si skleněný pilník přímo od výrobce z pohodlí vašeho domova na našem e-shopu fiflenka.cz

Kontakt

Zaujali Vás naše produkty, nebo služby? Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme jakékoli dotazy.

E-MAILinfo@obroba.cz
TELEFON+420 603 857 331
ADRESAObroba Technology s.r.o.
Sportovní 356
751 11 Radslavice
Česká republika